Znajdź przesyłkę

Szukaj

Nasi klienci

Mamy duże doświadczenie w dystrybucji farmaceutyków na potrzeby Grupy NEUCA oraz producentów farmaceutycznych. Dzięki temu w ostatnich latach rozwinęliśmy swoją działalność, świadcząc usługi dla innych podmiotów z branży farmaceutycznej oraz – w coraz większym stopniu – branży spożywczej. Wśród naszych klientów są m.in. producenci nabiału, firmy handlujące produktami mięsnymi (świeżymi oraz mrożonymi), warzywami i owocami. Współpracujemy zarówno z sieciami handlowymi, producentami, jak i firmami handlowymi.

To nas wyróżnia:

Dysponujemy ogromną wiedzą w zakresie znajomości procesów transportowych zdobytą w ramach naszej działalności w Grupie NEUCA oraz poza nią podczas realizacji licznych projektów w obszarze transportu i logistyki.

Jesteśmy laureatem prestiżowej nagrody Polskiego Towarzystwa Logistycznego − nagrodę główną otrzymaliśmy za projekt: „Koordynacja procesów transportowych w spółkach Grupy NEUCA w oparciu o koncepcję zrównoważonego rozwoju”.
Celem projektu było opracowanie modelu koordynacji procesów transportowych w 18 spółkach z branży farmaceutycznej wchodzących w skład grupy kapitałowej NEUCA. Zadaniem wdrożenia modelu była redukcja kosztów transportu dzięki osiągniętemu efektowi synergii.

Kompetentnie zarządzamy procesem transportowym, świadczymy usługi w zakresie transportu jako operator, zajmujemy się także doradztwem operacyjnym w obszarze transportu i logistyki. To synergiczne połączenie wiedzy procesowej, operacyjnej i technicznej pozwala osiągać wysoką efektywność prac i zapewnia optymalne dopasowanie procesów zgodnie z potrzebami naszych klientów.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu profesjonalnie podchodzimy do problemów i celów optymalizacji procesów i zapewniamy harmonijne działanie całego łańcucha dostaw.

Jesteśmy zespołem praktyków z doświadczeniem zarówno w biznesie, jak i w doradztwie, dlatego gwarantujemy sprawną realizację projektu, a także transfer wiedzy i najlepszych praktyk łańcucha dostaw.

 

Referencje

„Dzięki niezawodności oraz profesjonalnemu podejściu i elastyczności w 2014 roku na mocy podpisanej umowy powierzyliśmy Farmadzie zarządzanie transportem w naszej organizacji”.

Marwit Sp. z o.o. Toruń

„Podstawą kontaktów z firmą Farmada Transport jest rzetelność i fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby klienta. Usługi świadczone są zawsze ku naszemu zadowoleniu, terminowo i bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej zawodowej staranności. Dzięki temu firma zyskała u nas bardzo dobrą opinię pozwalającą polecić ją jako sprawdzonego Partnera”.

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma SA Starogard Gdański

„Jakość współpracy utwierdza nas w przekonaniu, że Farmada Transport Sp. z o.o. jest partnerem godnym zaufania. Wobec pozytywnych doświadczeń współpracy z całą pewnością mogę polecać firmę Farmada Transport jako profesjonalny, dynamiczny oraz pełen zaangażowania zespół pracowników”.

Master Pharm Polska Sp. z o.o., Łódź

„Do wyboru firmy Farmada Transport skłoniły nas nie tylko względy praktyczne jak oferowana wysoka jakość usług i spełnianie rygorystycznych wymogów prawa farmaceutycznego, ale co ważniejsze szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako klienta, miła oraz kompetentna obsługa, profesjonalizm i rzetelność kadry pracowniczej. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę firmy”.

POLFA Warszawa SA

"Flexible approach and timely execution of every single order, quick, efficient and nice personnel in the Customer Service Department and full professionalism ensure of effective coordination of all activities".

TEVA Operations Poland

Współpracujemy z: