Znajdź przesyłkę

Szukaj

Nasi klienci

Mamy duże doświadczenie w dystrybucji farmaceutyków na potrzeby Grupy NEUCA oraz producentów farmaceutycznych. Dzięki temu w ostatnich latach rozwinęliśmy swoją działalność, świadcząc usługi dla innych podmiotów z branży farmaceutycznej oraz branż wymagających transportu w temperaturze kontrolowanej.

To nas wyróżnia:

Dysponujemy ogromną wiedzą w zakresie znajomości procesów transportowych zdobytą w ramach naszej działalności w Grupie NEUCA oraz poza nią podczas realizacji licznych projektów w obszarze transportu i logistyki.

Jesteśmy laureatem prestiżowej nagrody Polskiego Towarzystwa Logistycznego − nagrodę główną otrzymaliśmy za projekt: „Koordynacja procesów transportowych w spółkach Grupy NEUCA w oparciu o koncepcję zrównoważonego rozwoju”.
Celem projektu było opracowanie modelu koordynacji procesów transportowych w 18 spółkach z branży farmaceutycznej wchodzących w skład grupy kapitałowej NEUCA. Zadaniem wdrożenia modelu była redukcja kosztów transportu dzięki osiągniętemu efektowi synergii.

Kompetentnie zarządzamy procesem transportowym, świadczymy usługi w zakresie transportu jako operator, zajmujemy się także doradztwem operacyjnym w obszarze transportu i logistyki. To synergiczne połączenie wiedzy procesowej, operacyjnej i technicznej pozwala osiągać wysoką efektywność prac i zapewnia optymalne dopasowanie procesów zgodnie z potrzebami naszych klientów.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu profesjonalnie podchodzimy do problemów i celów optymalizacji procesów i zapewniamy harmonijne działanie całego łańcucha dostaw.

Jesteśmy zespołem praktyków z doświadczeniem zarówno w biznesie, jak i w doradztwie, dlatego gwarantujemy sprawną realizację projektu, a także transfer wiedzy i najlepszych praktyk łańcucha dostaw.