Znajdź przesyłkę

Szukaj

Transport międzynarodowy

Podstawowe połączenia w Europie:
Francja, Niemcy, Belgia, Czechy, Słowacja, Hiszpania, Holandia, Austria, Węgry, Grecja, Rumunia, Bułgaria, Anglia, Skandynawia, Włochy, Słowenia, Chorwacja.

Wielkość przesyłek, jakie klienci nam powierzają do przewozu w transporcie międzynarodowym, mieści się w przedziale od 5 do 66 palet. W miarę możliwości konsolidujemy przesyłki, oferując usługę tzw. „doładunku”.

Podobnie jak w transporcie krajowym, również w usługach wewnątrzwspólnotowych i międzynarodowych gwarantujemy bezpieczny i zgodny z wymogami DPD przewóz leków wyspecjalizowanym taborem.

Transport produktów spożywczych również odbywa się z zachowaniem należytych wymagań, takich jak wpis środka transportu do rejestru Państwowej Inspekcji Sanitarnej, książeczka badań kierowcy dla celów sanitarno-epidemiologicznych, świadectwo ATP.

Zapewniamy, zawsze potwierdzony, zakres temperatur od -25 do +30 st. C, dysponujemy pojazdami z możliwością utrzymania dwuzakresowej temperatury.

Na życzenie klienta możemy podstawić auto wyposażone w tzw. „podwójną podłogę” czy też windę.

Nasi spedytorzy posługują się językiem angielskim oraz rosyjskim i angażują się bezpośrednio w wyjaśnianie ewentualnych wątpliwości pojawiających się w procesie dostawy.